18 січня 2019 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз з робочим візитом перебувала у Станично-Луганському районі Луганської області.
Першочергово Голова Казначейства Тетяна Слюз провела зустріч з Головою Станично-Луганської районної державної адміністрації Луганської області Юрієм Золкіним та Головою Станично-Луганської районної ради Віктором Мягким, з якими обговорила питання фінансування регіону, початку нового бюджетного току та ефективного використання ресурсів району.
Крім того, Тетяна Слюз разом із Юрієм Золкіним та Віктором Мягким відвідали військових, які несуть службу на лінії розмежування, привітала захисників з зимовими святами, вручила подарунки, ознайомилася з умовами несення служби.
Не залишила без уваги очільниця Казначейства і дітей району. У супроводі начальника районного відділу освіти Станично-Луганської РДА Валентини Коновалової відвідала Станично-Луганський ДНЗ № 1 «Теремок», Станично-Луганський ДНЗ № 2 «Топольок», Станично-Луганський ДНЗ № 21 «Казка». Вихованці закладів вітали гостю віршами і піснями та подарували свої творчі роботи. Натомість діти отримали від Голови Казначейства солодкі подарунки та книжки.
У рамках візиту Тетяна Слюз поспілкувалася з колективом УДКСУ у Станично-Луганському районі та детально зупинилася на робочих питаннях щодо
завершення бюджетного 2018 року та початку нового 2019 року, подання фінансової та бюджетної звітності у системі електронної звітності АС «Є-Звітність», обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за допомогою системи дистанційного обслуговування ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».
На зустріч до Казначейства завітали і діти працівників, які підготували творчий сюрприз: із захопленням розповідали вірші. Разом з Тетяною Слюз діти казначеїв грали у розвивальні ігри, виготовляли прикраси для ялинки та отримали від неї пам’ятні подарунки.