З метою підтримки сталої та ефективної комунікації між органами державної влади та місцевого самоврядування сьогодні, 8 лютого 2023 року, відбулась координаційна зустріч керівників та представників центральних органів виконавчої влади з мерами міст та іншими зацікавленими представниками органів місцевого самоврядування, громадськості на тему: «Місцеві бюджети: виклики фінансового забезпечення в умовах воєнного стану».
Захід відбувся під егідою проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI).
Державну Казначейську службу України представляла Голова Казначейства Тетяна Слюз, яка виступила з темою: «Порядок та особливості казначейського обслуговування місцевих бюджетів в умовах дії правового режиму воєнного стану». Очільниця відомства акцентувала увагу учасників заходу на тому, що органи Казначейства від початку війни, розпочатої російською федерацією проти України, і до теперішнього часу працюють у штатному режимі без вихідних та святкових днів. Робота органів Казначейства наразі відповідає постанові Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року №590, якою затверджено Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану.
У заході також брали участь посадові особи апарату Казначейства, зокрема Людмила Литвиненко, заступник директора департаменту – начальник відділу методології казначейського обслуговування бюджетів за видатками та інших клієнтів Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку, звітності та розвитку Казначейства та Роман Комишній – заступник директора департаменту – начальник управління міжбюджетних відносин та моніторингу видатків місцевих бюджетів Департаменту видатків бюджетів та міжбюджетних відносин.