портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Колегія ГУ ДКСУ у Вінницькій області

Опубліковано 24 жовтня 2019 року, 17:45

24 жовтня 2019 року у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Вінницькій області відбулось засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області. Присвятили її підсумкам роботи  відомства за 9 місяців 2019 та завданням по успішному завершенню бюджетного року.

На початку засідання начальник ГУДКСУ у Вінницькій області Сергій Бакута вручив Подяку Державної казначейської служби України за високий професіоналізм, особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері казначейського обслуговування начальнику управління ДКСУ в Оратівському районі Вінницької області Івану Паламарчуку.

Керівник казначейського відомства області у вітальному слові розповів про підсумки Колегії Державної казначейської служби України, яка пройшла у м. Дубно Рівненської області, та основні виклики, котрі стоять перед скарбниками до кінця поточного року та у новому 2020 році. Серед основних завдань – запровадження нового плану рахунків, відповідно до постанови правління Національного банку України № 162, та введення з 13 січня 2020 року  міжнародного номеру банківського рахунка IBAN і перехід на централізацію видатків місцевих бюджетів. Аби ці нововведення не загальмували на етапі обов’язкового впровадження, необхідно вже зараз розпочинати роз’яснювальну роботу із розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

На розгляд колегії було винесено чотири питання. Про результати внутрішніх аудитів, проведених у територіальних органах Державної казначейської служби України у Вінницькій області в поточному році присутнім доповів завідувач самостійного сектору внутрішнього аудиту Максим Шнайдер. Протягом 2019 року працівниками сектору  було проведено чотири планових внутрішні аудити ефективності діяльності управлінь Казначейства у Гайсинському,  Тульчинському районах, у м. Ладижині, а також позаплановий внутрішній аудит діяльності в управлінні Казначейства у м. Вінниці. Було виявлено порушення в частині збереження активів та використання фінансових ресурсів для власних потреб;  в частині казначейського обслуговування бюджетних коштів;  складанні та поданні фінансової  і  бюджетної звітності. Було надано рекомендації з усунення виявлених порушень, налагодження визначених законодавством та технологічними регламентами процесів, що не були дотримані, проведення економічних навчань з працівниками структурних підрозділів із розглядом та аналізом усіх виявлених недоліків. Наразі,  наказом Головного управління від 10.10.2019 № 66 розпочато плановий внутрішній аудит діяльності управління Казначейства у Погребищенському районі. До кінця року буде проведено аудит в управлінні Казначейства  у Хмільницькому районі та  м. Хмільнику.

  • Про стан пожежної безпеки та протирадіаційних укриттів в управліннях Державної казначейської служби України у районах, районах і містах, містах Вінницької області станом на 01.10.2019 доповів начальник відділу адміністративно-господарської роботи Михайло Ратушняк. Після пожежі, яка сталась 24 квітня в УДКСУ у м. Яремче Івано-Франківської області, керівництвом Державної казначейської служби України було прийнято рішення про посилення заходів з пожежної безпеки. На Вінниччині було переглянуто договори  на предмет  забезпечення пожежного  спостереження та можливості автоматичної передачі сигналу  «Пожежа» на пульт органів Державної служби з надзвичайних ситуацій.  Територіальними підрозділами Казначейства було укладено 22 договіри на здійснення пожежного спостереження, з них 16 підключено до автоматичної системи центрального пожежного спостереження. Також перевірили умови оренди адміністративних будівель органів Казначейства на предмет заборони розташування в орендованих приміщеннях закладів громадського харчування та наявність вогнегасників.
  • Начальники територіальних управлінь ДКСУ у Барському, Крижопільському, Піщанському, Теплицькому, Тульчинському районах, Хмільницькому районі та м.Хмільнику доповіли про вжитті заходи щодо ефективного використання та покращення матеріального стану приміщень казначейської служби.
  • Начальник управління консолідованої звітності Лілія Ковальчук ознайомила присутніх із особливостями формування фінансової та бюджетної звітності по виконанню державного та місцевих бюджетів, по виконанню кошторису бюджетних установ в єдиній системі подання електронної звітності «АС Є-Звітність». За словами доповідача, система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами АС «Є Звітність» сьогодні являє собою єдиний формат електронної звітності як клієнтів Казначейства,  так і систематизацію звітності про виконання бюджетів різних рівнів. Цей програмний комплекс розрахований на те, що звітність заповнюють фахівці, які володіють знаннями щодо ведення бухгалтерського обліку з урахуванням змін, які виникли у зв’язку із запровадженням національних стандартів. А консолідація річної звітності головних розпорядників місцевих бюджетів показала, що не всі працівники УДКСУ знайомі з законодавчою базою по веденню обліку і складанню звітності бюджетних установ. Це в першу чергу – людський фактор, тож постійно проходить процес їх навчання.

 У заключному слові начальник ГУ ДКСУ Сергій Бакута підкреслив: «Наступний 2020 рік готує чимало викликів: старт адміністративно-територіальної реформи, децентралізація видатків, зменшення обсягу освітньої і медичної бюджетної субвенції. Тож, працівники Казначейської служби повинні будуть застосувати усі свої знання та вміння, щоб служба працювала, як годинник. Тому наголошую на важливості чіткої виконавчої та фінансової дисципліни».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux