Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови – свято розвитку державної мови. У цей день тисячі українців в Україні та за її межами беруть участь у флешмобі–радіодиктанті національної єдності, який щороку набуває все більшої популярності та об’єднує як поодиноких українців, так і цілі колективи.
У 2021 році казначеї з усієї України засвідчили свою єдність та долучитися до вище зазначеного заходу разом з Головою Казначейства Тетяною Слюз.
У цілому радіодиктант «Слідом за пам’яттю», автором якого став відомий український письменник Юрій Андрухович, написали 85 працівників апарату Казначейства, 489 казначеїв з 25-ти головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, 1199 працівників з управлінь (відділення) Казначейства.
Варто відзначити, що казначеї забезпечили участь у заході без відриву від виконання функціональних обов’язків та з дотриманням протиепідемічних вимог.
Голова Казначейства Тетяна Слюз підкреслила: «З гідністю і шаною ми повинні усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім».
Тетяна Слюз подякувала кожному казначею, який виявив бажання стати маленькою, але важливою частинкою великого дійства, резюмувала зустріч побажанням утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.