Користуючись нагодою перебування з робочою поїздкою у Львові Тетяна Слюз зустрілася з студентами економічного факультету та викладачами навчального закладу, яких ознайомила зі специфікою та особливостями роботи Казначейства, зокрема очільниця відомства у доступний спосіб та простими словами пояснила учасникам зустрічі основи функціонування бюджетної системи України, шляхи наповнення єдиного казначейського рахунку, порядок здійснення видатків з державного бюджету та розподіл бюджетних коштів.
Розповідаючи про буденну роботу казначейської служби, очільниця відомства зауважила:
- «Роботу казначейства важко побачити і вона на перший погляд може здатися не суттєвою, але саме казначейство виконує надзвичайно важливу роль, яку можна порівняти з артеріальним судинами в організмі людини, адже саме казначеї забезпечують фінансування, а отже і життєдіяльність усіх головних сфер життєдіяльності суспільства. Крім того, коли вирішення питань чи завдань потребує швидкого прийняття рішень, саме казначейство є центром прийняття цих рішень і сьогодні ми маємо можливість реагувати на виклики максимально швидко та ефективно.»
Крім деталізації та роз’яснення бюджетних процесів, Голова казначейства поділилася зі студентами унікальними програмним продуктами, що сьогодні впроваджуються органами Казначейства, а також планами розвитку служби, що змінять підходи до роботи з клієнтами та сприятимуть оптимізації та спрощенню усіх казначейських процесів.
Зважаючи, що серед студентів були представники кафедри кібернетики, то Тетяна Слюз поділилася і досвідом Казначейства у боротьбі з кібератаками, зокрема розповіла про атаку 6 грудня 2016 року. Перше зіткнення Казначейства України у 2016 році та робота над помилками дозволили уникнути наступні кібер спроби дестабілізувати фінансову систему країни.
Зважаючи що Львівський національний університет імені Івана Франка є рідним альма матер голови Казначейства , вона не могла приїхати без подарунків. Тож Тетяна Слюз передала до бібліотеки закладу наукові та художні книги різного спрямування.