01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
тел./факс: +38044 281 49 18
e-mail: office@treasury.gov.ua facebook
Станом на 01.06.2018 сума коштів на єдиному казначейському рахунку складає 11 489 млн грн.

Щодо закінчення бюджетного періоду

27 грудня 2016

На виконання статті 23 Бюджетного кодексу України   усі бюджетні призначення втрачають чинність після закінчення бюджетного періоду.

На кінець бюджетного періоду заплановано найбільший обсяг бюджетних асигнувань, у тому числі на капітальні видатки. При цьому не повністю використано бюджетні призначення І-ІІІ кварталів поточного року. Розпорядниками бюджетних коштів в кінці бюджетного року проводяться та завершуються найбільш суттєві та значні за обсягом закупівлі товарів, робіт та послуг. У цей період найбільшу питому вагу серед документів, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Казначейства, мають договори, які укладені за результатами проведення процедур закупівлі за державні кошти.

У зв’язку із зазначеним, та з метою рівномірного навантаження на бюджет, Казначейство звертається до розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з проханням не зволікати з укладанням договорів на придбання товарів, робіт та послуг та забезпечити у цей період рівномірне й своєчасне подання до органів Казначейства документів на їх оплату та не залишати значний обсяг неоплачених документів на останні дні року.